Susisiekite su mumis +370 614 00040

Sodyba-renginiui-vasaros-sventei-sodybos-nuoma

 AERODREAM - VIETA ŠVENTEI VALGIARAŠČIŲ PASIŪLYMAI RENGINIUI

Ar žinote kur Trakuose gamina skaniausius kibinus? Siūlome jų paragauti pas mus! Aerodream sodyba rūpinasi ne tik šventės vieta renginiui, dalyvių apgyvendinimu, tačiau ir jų maitinimu bei gėrimais. Susisiekite su mumis, Aerodream - vieta šventei komanda, tel. 861400040 arba el. paštu info@aerodream.lt, papasakokite savo norus ir pageidavimus, o mes pasistengsime parinkti Jums  labiausiai tinkantį šventės valgiaraštį.
Kiekvienais metais Aerodream - vieta šventei atnaujiname savo renginių valgiaraštį ir išrenkame tobuliausius ir daugiausiai pagyrų sulaukusius skonius. Ką galvojate apie ką tik ant laužo keptą mėsytę ar skanią žuvytę? Tas nuostabus dūmo kvapas..... O gal labiau traukia sultinga antienos šlaunelė ar BBQ šonkauliukai? Jūsų patogumui, sukūrėme net keletą valgiaraščio pasiūlymų. O dabar net ir su gėrimais -be limito-!

VIETOS ŠVENTEI VALGIARAŠČIŲ PASIRINKIMAI

VALGIARAŠTIS RENGINIUIVALGIARAŠČIO KAINA
Aero valgiaraštis sodyba renginiui 

Pats populiariausias renginių valgiaraštis, į kurio kainą įskaičiuoti kibinai su sultiniu pasitikimui, lauke, ant ugnies kepta grill vakarienė, užkandžiai prie alaus ir vyno.

Aero renginio valgiaraštis su silpnaisiais alkoholiniais gėrimais (gėrimai įskaičiuoti -be limito- nuo 18:00 iki 23:45) - 40 Eur/asm.

Aero renginio valgiaraštis su stipriaisiais alkoholiniais gėrimais (gėrimai įskaičiuoti -be limito- nuo 18:00 iki 23:45) - 50 Eur/asm.

Pageidaujant dalyvius vaišinti silpnaisiais alkoholiniais gėrimais:

pietų metu - papildomai mokamas - 4 €/asm. mokestis

visos dienos metu - 10 €/asm.

Dream valgiaraštis sodyba renginiui 

Renginio valgiaraštis, į kurio kainą įskaičiuoti sotūs troškiniai pasitikimui, ant ugnies kepta grill vakarienė, užkandžiai prie alaus ir dviejų kąsnių užkandėlės

Dream renginio valgiaraštis su silpnaisiais alkoholiniais gėrimais (gėrimai įskaičiuoti -be limito- nuo 18:00 iki 23:45) - 50 Eur/asm.

Dream renginio valgiaraštis su stipriaisiais alkoholiniais gėrimais (gėrimai įskaičiuoti -be limito- nuo 18:00 iki 23:45) - 60 Eur/asm. 

Pageidaujant dalyvius vaišinti silpnaisiais alkoholiniais gėrimais:

pietų metu - papildomai mokamas - 4 €/asm. mokestis

visos dienos metu - 10 €/asm.

AeroDream valgiaraštis sodyba renginiui 

Renginio valgiaraštis, į kurio kainą įskaičiuoti suktinukai pasitikimui, vakarienei antienos šlaunelės, upėtakiai ir BBQ šonkauliukai, dviejų kąsnių užkandėlės, desertai.

Aerodream renginio valgiaraštis su silpnaisiais alkoholiniais gėrimais (gėrimai įskaičiuoti -be limito- nuo 18:00 iki 23:45) - 50 Eur/asm.

Aerodream renginio valgiaraštis su stipriaisiais alkoholiniais gėrimais (gėrimai įskaičiuoti -be limito- nuo 18:00 iki 23:45) - 60 Eur/asm. 

Pageidaujant dalyvius vaišinti silpnaisiais alkoholiniais gėrimais:

pietų metu - papildomai mokamas - 4 €/asm. mokestis,

visos dienos metu - 10 €/asm.

Peržiūrėti pusryčių valgiaraštį (PDF) 8.00 € asmeniui (kibinai)
Peržiūrėti pusryčių valgiaraštį (PDF) 8.00 € asmeniui (furšetinis stalas)

Aerodream - vieta šventei komanda tiki, jog tarp visų pasiūlymų radote tą, kuris labiausiai atitinka Jūsų poreikius. Rašykite mums info@aerodream.lt, nurodykite, kuris variantas Jums tinkamiausias, gėrimų pageidavimus bei žmonių skaičių, o mes, Aerodream - vieta šventei, pateiksime Jums tikslią sąmatą.
Norite valgiaraštį susikurti patys? Be abejo galima! 
PADĖSIME! 
Kviečiame susitikti Aerodream - vieta šventei - sodyboje, išgerti kavos, parodysime ką galime pagaminti, aptarsime ko pageidausite ir suderinsime. 
Jums beliks tik pasakyti galutinį dalyvių skaičių prieš renginį.
REZERVUOTI