Susisiekite su mumis +370 614 00040

KONFERENCIJOS DALYVIŲ MAITINIMAS IR VALGIARAŠČIAI

Aerodream sodyba konferencijai pasirūpins ne tik sale mokymams, komandos formavimo renginiui, tačiau ir dalyvių maitinimu. Pietūs, vakarienės, kavos pertraukėlės Jums pageidaujant gali būti organizuojamos tiek restorane, tiek Aerodream renginių salėje, tiek restorano ar tvenkinio terasose.
Kiekvienais metais atnaujiname savo valgiaraščius, reaguojame į svečių pasiūlymus bei pageidavimus ir ieškome tobuliausio varianto, kuris patiktų mūsų svečiams.
Jūsų patogumui, paruošėme net keletą valgiaraščio idėjų ir tikimės, jog atrasite tą, kuris Jums ir Jūsų svečiams patiks.

VALGIARAŠČIŲ PASIŪLYMAI KONFERENCIJAI IR KAINOS

PasiūlymasMaitinimo kainaAtsisiųsti pasiūlymą
AERO KONFERENCIJA 1 dienos pasiūlymas: pasitikimo kava su užkandžiais, 2 kavos pertraukėlės su saldžiais užkandžiais, pietūs (sriuba, karštasis, gaivusis gėrimas), vakarienė (salotos, karštasis, gaivusis gėrimas) 20.00 €/asm. 25.00 €/asm. su pusryčiais ATSISIŲSTI VALGIARAŠTĮ
2 dienų pasiūlymas: pasitikimo kava su užkandžiais, 4 kavos pertraukėlės su saldžiais užkandžiais, 2 pietūs (sriuba, karštasis, gaivusis gėrimas), 1 vakarienė (salotos, karštasis, gaivusis gėrimas), pusryčiai 35.00 €/asm.
DREAM KONFERENCIJA 1 dienos pasiūlymas: pasitikimo kava su užkandžiais, 2 kavos pertraukėlės su saldžiais užkandžiais, pietūs (sriuba, karštasis, kava/arbata), vakarienė (salotos, karštasis, kava/arbata) 30.00 €/asm. 35.00 €/asm. su pusryčiais ATSISIŲSTI VALGIARAŠTĮ
2 dienų pasiūlymas: pasitikimo kava su užkandžiais, 4 kavos pertraukėlės su saldžiais užkandžiais, 2 pietūs (sriuba, karštasis, gaivusis gėrimas, kava/arbata), vakarienė (salotos, karštasis, gaivusis gėrimas kava/arbata), 1 pusryčiai 45.00 €/asm.
AERODREAM KONFERENCIJA 1 dienos pasiūlymas: pasitikimo kava su užkandžiais, 2 kavos pertraukėlės, pietūs (sriuba, karštasis, kava/arbata), vakarienė (užkandžiai, karštasis, desertas, kava/arbata) 35.00 €/asm. 40.00 €/asm. su pusryčiais ATSISIŲSTI VALGIARAŠTĮ
2 dienų pasiūlymas: pasitikimo kava su užkandžiais, 4 kavos pertraukėlės, 2 pietūs (sriuba, karštasis, kava/arbata), vakarienė (užkandžiai, karštasis, desertas užkandžiai, kava/arbata), 1 pusryčiai 50.00 €/asm.
Užkandžiai į pirtį ATSISIŲSTI VALGIARAŠTĮ

AERODREAM teritorijoje rekomenduojame vartoti tik iš mūsų užsakytus alkoholinius gėrimus, kurie bus skaičiuojami pagal faktą, alkoholinių gėrimų meniu rasite ČIA

konferenciju sale restorano sale pobuviu sale