Susisiekite su mumis +370 614 00040
SODYBOS NUOMA KOMANDOS FORMAVIMO RENGINIUI IR ŠVENTEI

ŽYMOS: Sodyba renginiui, sodybos nuoma komandos formavimo renginiui, vieta vasaros šventei, vieta kalėdiniam vakarėliui, sodyba įmonės šventei, sodybos nuoma renginiui

SODYBOS NUOMA RENGINIUI - PRIVALUMAI

Aerodream sodyba - vieta įvairaus pobūdžio įmonės šventėms ir renginiams, Trakų rajone. Iš vienos pusės sodyba yra apsupta tankaus miško, o iš kitos pusės nuo smalsių akių ją slepia nuostabus tujų parkas. Renginio metu, sodyba nuomojama tik Jums, tad be Jūsų ir mūsų personalo, sodyboje nebus jokių pašalinių asmenų. 

sodybos nuoma renginiams

SODYBOS NUOMA RENGINIUI - VIETA

vieta komandos formavimo renginiui

SODYBOS NUOMA RENGINIUI - SALĖ RENGINIUI

Vasaros sezono metu, esant puikiam orui, Aerodream sodyba renginiui, šventę kviečia planuotis tvenkinio terasoje, o komandos formavimo žaidimus išmėtyti po visą 4ha teritoriją.

Bijote blogo oro? O gal planuojate šventę žiemą? Aerodream sodyba renginiui gali Jums pasiūlyti puikią net iki 200 žmonių talpinančią renginių salę. 

sodyba renginiams

Susigundėte? Mes irgi! Tad kviečiame į Aerodream sodybą renginiui, pasitarimui, prie gardžiai kvepiančio kavos puodelio. Aptarsime, aprodysime, pavaišinsime, o patikus - viską ir suderinsime. Skambinkite telefonu 861034444 arba rašykite el. paštu info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamą laiką.

SODYBOS NUOMA RENGINIUI MAITINIMAS, GĖRIMAI IR KAINOS

Planuojate įmonės šventę ar komandos formavimo renginį ir ieškote tiekėjų, kurie galėtų pasirūpinti ne tik renginio vieta, aptarnaujančiu personalu, bet ir gardžiu maistu? Aerodream sodyba yra ta vieta, kurioje rasite ne tik pagal Jūsų poreikius pritaikytą valgiaraštį, tačiau ir barą, kupiną populiariausių gėrimų, alaus, vyno ir skanių kokteilių itin draugiškomis kainomis. 

Susisiekite su mumis tel. 861034444 arba el.p. info@aerodream.lt, papasakokite savo norus, vizijas ir pageidavimus, o mes pasistengsime parinkti Jūsų poreikius atitinkantį valgiaraštį.

Prieš susisiekdami norite žinoti daugiau, ką galime pasiūlyti ir kokios kainos? Kiekvienais metais Aerodream sodyba renginiui, peržiūri ir atnaujina savo renginių valgiaraštį bei išrenka tobuliausius bei daugiausiai pagyrų sulaukusius skonius. Ką galvojate apie ką tik ant laužo keptą mėsytę ar žuvytę? Gal sotusis mėsainis? Tas nuostabus dūmo kvapas!… O gal labiau traukia sultinga antienos šlaunelė? Ar BBQ šonkauliukai? Jūsų patogumui sukūrėme net keletą valgiaraščių, o į kainą įskaičiuoti net ir gėrimai be limito (nuo 18:00 iki 23:45 val.)sodybos nuomos renginiams kainos

sodybos renginiui valgiarastis

 

Aerodream sodybos renginiui savaitgalių skaičius ribotas! Suskubkite rezervuoti Jums tinkamas datas, o su mumis galima susisiekti 24 valandas per parą tel. 861034444 arba el. paštu: info@aerodream.lt
sodybos nuoma

REZERVUOTI