Susisiekite su mumis +370 614 00040
Sodybos nuoma renginiui

SODYBOS NUOMA RENGINIUI

ŽYMOS: Sodyba renginiui, sodybos nuoma komandos formavimo renginiui, vieta vasaros šventei, vieta kalėdiniam vakarėliui, sodyba įmonės šventei, sodybos nuoma renginiui

Aerodream sodyba yra puiki vieta įvairaus pobūdžio įmonės šventėms ir renginiams. Aerodream sodyba renginiui yra Trakų rajone, prie pagrindinio kelio Vilnius - Alytus, visai šalia Vilkokšnio ežero. Sodyba renginiui iš vienos pusės yra apsupta tankaus miško, o iš kitos pusės nuo smalsių akių ją slepia nuostabus tujų parkas. Sodyba renginiui yra išnuomojama tik vienam renginiui, tad be Jūsų ir mūsų personalo, sodyboje nebus jokių pašalinių asmenų. 

Sodybos nuoma renginiui

Vasaros sezono metu, esant puikiam orui, Aerodream sodyba renginiui, šventę kviečia planuotis tvenkinio terasoje, o komandos formavimo žaidimus išmėtyti po visą 4ha teritoriją.

Sodybos nuoma renginiui

Bijote blogo oro? O gal planuojate šventę žiemą? Aerodream sodyba renginiui gali Jums pasiūlyti puikią net iki 200 žmonių talpinančią renginių salę. 

Salės nuoma renginiui

Susigundėte? Mes irgi! Tad kviečiame į Aerodream sodybą renginiui, pasitarimui, prie gardžiai kvepiančio kavos puodelio. Aptarsime, aprodysime, pavaišinsime, o patikus - viską ir suderinsime.

AERODREAM - SODYBOS NUOMA RENGINIUI - PRIVALUMAI

   • Sodybos nuoma renginiui - tik Jums. Jokių pašalinių asmenų!
   • 4ha teritorija įvairioms pramogoms ir rungtims;
   • Tvenkinys maudynėms;
   • Tvenkinio terasa iki 400 žmonių renginiui;
   • Renginių salė iki 200 žmonių renginiui;
   • 100 lovų nakvynei;
   • Pirtis, kubilas, sūkurinė vonia;
   • Krepšinio (betonas) , tinklinio (žolė), futbolo (žolė) aikštelės;
   • Maitinimas (gaminamas sodyboje, čia ir dabar);
   • Baras (alus, vynas, stiprieji gėrimai, kokteiliai nuo 18:00 iki 23:45 val. - be limito);
   • Aptarnaujantis personalas, viso renginio metu (be jokio papildomo mokesčio!)
   • Nėra garso apribojimų (tik po 24:00 val. mokamas 200 €/val., naudojimosi sodybos infrastruktūra naktinis valandinis mokestis) (Netaikomas, kai dalyviai persikrausto į namelius nakvynei ir aptarnaujančio personalo išsimontavimo darbams)

Turite daugiau klausimų? Skambinkite tel. 861400040 arba rašykite info@aerodream.lt, bet kuriuo paros metu ir mes pasistengsime kuo greičiau, į visus Jūsų klausimus atsakyti. 

sodybos renginiams

AERODREAM - SODYBOS NUOMA RENGINIUI - KAINOS

Vasaros sezono metu

(gegužės - rugsėjo mėnesiais)

3000 € su PVM

(penktadieniais arba šeštadieniais)

Į kainą (sodybos nuoma) įskaičiuota 100 nakvynės vietų, visa teritorija, pirtis, jokių pašalinių asmenų

Žiemos sezono metu

(spalio - kovo mėnesiais)

1000 € su PVM

(penktadieniais arba šeštadieniais)

Į kainą (sodybos nuoma) įskaičiuota 70 nakvynės vietų, visa teritorija, pirtis, jokių pašalinių asmenų

Planuojate renginį darbo dieną (pirmadienį - ketvirtadienį)? O gal planuojate būti net kelias dienas? Būtinai pritaikysime nuolaidas!

sodybos nuoma renginiui

Na ir be abejo! Kaipgi šventė be dovanų? Aerodream sodyba renginiui, visos šventės metu, visus regnino dalyvius -be limito- vaišins kava, arbata ir skaniausiais, tik Aerodream sodyboje, gaminamais šokoladiniais sausainiais.
Aerodream sodybos renginiui savaitgalių skaičius ribotas! Suskubkite rezervuoti Jums tinkamas datas, o su mumis galima susisiekti 24 valandas per parą tel. 861400040 arba el. paštu: info@aerodream.lt

REZERVUOTI