Paversk gamtą renginiu arba mokymais

Čiulbantys paukščiai, šnarantys medžių lapai, miško gaiva dvelkiantis takas, gamtos paslapties šydu palengva žengiančios kojos. Čia nereikia skubėti, tik reikia grožėtis. Leisti sau būti užburtam gamtos grožio. Aerodream sodybos nuoma nukels Jus iš miesto šurmulio ir nuolatinio skubėjimo į tikrą ramybės ir gamtos oazę. Kur visi Jūsų pojūčiai bus įdarbinti pačios gamtos. Leiskite vėjo gūsiui nupūsti visas bėdas ir rūpesčius. Aerodream sodybos nuoma pasirūpins Jūsų švente, renginiu arba mokymais pačioje gamtos apsuptyje.

Praleistas laikas gamtoje mums dovanoja gerą nuotaiką, nurimsta mintys, sumažėja stresas ir padidėja pasitikėjimas savimi. Buvimas gamtoje skatina kūrybiškumą, stiprina imunitetą, gerina miego kokybę, gerina širdies ir kraujagyslių veiklą, didina pasitenkinimą gyvenimu. Kuo daugiau laiko praleidžiame gamtoje, tuo labiau tampame paslaugesni ir draugiškesni. Gamta išmoko išgirsti save ir savo poreikius, kas šiandieniniame gyvenime tampa labai svarbu. Saugodami gamtą mes ne tik prisidedame prie gyvūnų ir medžių saugojimo. Taip mes saugome ir save, savo psichinę ir fizinę sveikatą.

namelis šeimos poilsiui, namelis šeimai, namelio nuoma šeimai
Sodybos nuoma renginiui Aerodream

Viskas nuolatos keičiasi

Kartais atrodo, kad medžius matome vos ne kiekvieną dieną, girdime paukščių čiulbėjimą. Bet sustoję pastebėsime, kad medis, pro kurį ėjome šimtus kartų, atrodo kitaip. Keičiasi ir metų laikai: skleidžiasi pumpurai, sunoksta vaisiai, krenta lapai. Vyksta ciklas, kurio per skubėjimą nepastebime. Skirtingi gamtos kūriniai mus priverčia įsimylėti iš naujo. Kaip ir krentančios žvaigždės. Atrodo kartą jau matei, bet kiekvieną kartą pamačius, krūtinėje suspurda širdis, lyg pirmą kartą. Gamta mus moko mylėti ir įsimylėti. Kiekvieną stebuklą esantį aplinkui. Ne tik aplinkui, bet ir patį save, susiliejantį su gamta. Iš naujo pasijusti tikru gamtos vaiku. Aerodream sodybos nuoma šventei – pasirinkimas norintiems švęsti gamtoje.

Aerodream sodyba