fbpx

Namelių nuoma Trakuose, ar miške?

Prie pat sodybos rasite didžiulį mišką. Tad jeigu pritrūktų erdvės ir medžių pačioje sodyboje, visada galėsite išeiti pasivaikščioti į šalia esantį mišką. Čia galima išvysti ir laukinių gyvūnų: kiškių, stirnų, išgirsti klykiančias gerves, pamatyti praskrendantį gandrą. Tikra gamtos oazė atsiverianti prieš langus. Namelių nuoma Trakuose pasirodo gali būti ir pačioje gamtos apsuptyje, tarp pušų ir laukinių gyvūnų. Puiki proga pamatyti medžius, iš arčiau su jais susipažinti, išeiti pasivaikščioti ir leisti vėjui išpūsti visas blogas mintis. Rąstinių namelių nuoma Trakuose leis iš arčiau pažvelgti į laukinės gamtos gyvenimą ir įkvėpti pilnus plaučius miško kvapų.

Aerodream malūnas
Aerodream pavėsinės

Atsigauk gamtoje

Pasivaikščiojimas gamtoje atpalaiduoja ir nuramina. Miško kvapai nukelia į vaikystės prisiminimus. Norint atsipalaiduoti, svarbu neskubėti, nepavargti ir leisti sau pasimėgauti gamtos vaizdais. Galima stebėti, kaip kinta aplinka, augalija, kvapai. Atkreipti į savo paties pojūčių skirtumus. Papūtus vėjui galima išgirsti traškančius medžius, pamatyti kaip linguoja viršūnės. Namelių nuoma Trakuose su galimybe susipažinti ne tik su gamta, bet ir su pačiu savimi.

 

Miške apstu grybų, uogų. Medžiai išskiria deguonį, kuris yra būtinas išgyvenimui. Miškas – tai maisto ir kuro šaltinis, kuriuo mes naudojamės. Ištekliai kažkada baigiasi, tad turime saugoti ir tausoti tai, ką turime.

Gamta iškart už lango

Namelių nuoma Trakuose leidžia pro pat namelių langus pamatyti atsiveriantį mišką. Kartais pro langą galima pastebėti ir laukinės gamtos gyvūnijos. Ramiam poilsiui puikiai tinkantys rąstiniai nameliai sušildys, pakerės gamtos vaizdais, užburs įstabiais kvapais. Namelių nuoma Trakuose žavi tuo, kad nusikelsite į tikrą ramybės oazę, kur įsidrąsinę prašuoliuoja kiškiai, kur visiems nurimus girdisi tolumoje trimituojančios gervės bei čirškiantys žiogai.

Aerodream tvenkinys