Valgiaraštis vestuvėms su prieskonių žolelėmis

Kartais tiek nedaug reikia, kad maistas atrodytų ne tik gražiai, bet ir turėtų pasakišką skonį. Silkės užkandis su morkomis papuošiamas raudonėliu, į mocarelos ir pomidoriuko iešmelį įterpiamas baziliko lapelis – taip po truputį sukuriamas valgiaraštis vestuvėms. Turint tokį didžiulį plotą būtų tikras nusikaltimas neišnaudoti jo prasmingai ir neturėti prieskoninių žolelių ūkio. Kiekvienas patiekalas ar užkandis įgauna ne tik žavingą išvaizdą, bet ir nuostabų skonį jį papuošus prieskonine žolele. Pasitelkus žolelių magiškąsias savybes buvo sukurtas valgiaraštis vestuvėms. Įtikti ir patikti kiekvieno skoniui yra neįmanoma ir tobulo recepto, kuris patiktų kiekvienam, deja, nerasime. Būtent tai ir siūlo Aerodream valgiaraštis vestuvėms – įtikti ir patikti net ir pačių išrankiausių skonių mėgėjams. Tam sukūrėme net du valgiaraščius – kad patenkintų skirtingų skonių mėgėjus.

Na, o ką jau tokio auginame tame ūkyje, norėsite sužinoti? Kokias žoleles slepia mūsų valgiaraštis vestuvėms? Mėtas, raudonėlius, bazilikus, petražoles, krapus, čiobrelius, rozmarinus…. ir tai dar ne viskas. Auginame ir valgomas gėles: našlaites, nasturtas bei rugiagėles.

Aerodream braškių užkandukas
Aerodream vestuvių karštasis patiekalas

Magiškosios savybės

Pakalbėkime trumpai apie kiekvieną iš jų.

 

Mėta – gerina virškinimą, padeda reguliuoti svorį, slopina galvos skausmą, padeda įveikti peršalimą, gerina nuotaiką ir net padeda didinti motyvaciją.

 

Raudonėlis – stiprina imunitetą, širdį bei kaulus, palengvina menstruacijų skausmus.

 

Bazilikas – padeda išvengti dantų ėduonies, padeda kovoti su bloga nuotaika, mažina kraujospūdį, palengvina kvėpavimą bei mažina karščiavimą.

 

Petražolės – skatina apetitą, palaiko širdies ir kraujagyslių veiklą, stiprina ne tik imunitetą, bet ir kaulus bei dantenas, taip pat gerina burnos kvapą.

 

Krapai – mažina kraujospūdį, gerina širdies veiklą, stiprina organizmą, mažina pilvo skausmus, lengvina menstruacijų skausmus, gerina nuotaiką.

 

Čiobreliai – gerina nuotaiką, padeda įveikti gerklės skausmą, mažina kraujospūdį, saugo nuo apsinuodijimo maistu.

 

Rozmarinai – stiprina imuninę sistemą, gerina nuotaiką, gerina burnos sveikatą, gerina kraujotaką, padeda mažinti skausmą.

 

Našlaitės – malšina kosulį, skatina apetitą, našlaičių aromatas padeda išlikti ramiems.

 

Nasturtos – gerina apetitą bei virškinimą, mažina galvos skausmą, normalizuoja medžiagų apykaitą.

 

Rugiagėlės –  stiprina imuninę sistemą, mažina virškinimo sutrikimus, padeda sumažinti nerimą bei sąnarių skausmus.

Aerodream silkės užkandukas