Na, ir kur ta tobula vieta vasaros šventei? Deja, bet visi mes vertiname skirtingus dalykus, tad vienos tobulos vietos vasaros šventei visiems tiesiog nėra.

Aerodream sodyboje vieta vasaros šventei gali būti ir lauke, šalia vėjo malūno. Vėjo malūnas iš tolo moja savo sparnais, tarsi rankomis, kviesdamas prieiti ir susipažinti. Vėjo malūnai nesislepia, nors ir stūkso vieni lygumoje, bet jie užvaldo visą erdvę, kurioje įsikuria.

Aerodream tvenkinys
Aerodream tvenkinys
Aerodream tvenkinys
Aerodream tvenkinys
Aerodream tvenkinys

Vėjo malūnas Aerodream sodyboje buvo statytas, kad valytų tvenkinį, kuriame būtų galima maudytis. Dabar šis vėjo malūnas traukia akį pasigrožėti. Šalia šio didingo malūno galima aptikti sūkurinės vonios namelį, pirtelę bei kubilą. Taip pat čia vyksta įvairūs renginiai, tad tai puiki vieta vasaros šventei. Šalia vėjo malūno rasite vietos prisėsti ant suoliukų ar atsigulti ant gultų bei turėsite galimybę užlipti ir patyrinėti sodybą iš aukščiau. Šis vėjo malūnas skleidžia tam tikrą garsą, kurį išgirsite tik priėję arčiau. Tad įsitaisykite patogiai ir įsiklausykite į garsus.

Vieta vasaros šventei tampa dar jaukesnė, kai naktį malūnas sužimba raudonai. Vėjo malūnas įsitaisęs prie pat tvenkinio, tad čia galima jaukiai įsitaisyti ant gultų ir pasimėgauti gamtos ramybe. O jeigu ramybės nelabai norisi, tuomet tai gali tapti puikia vieta vasaros šventei. Juk viduje būname dažnai, o lauke, kai oras geras, norisi praleisti, kuo daugiau brangaus laiko. Vieta vasaros šventei prie vėjo malūno skamba šiek tiek pasakiškai, bet kai užsidega lemputės lyg mažos žvaigždutės aplink terasą, tada supranti, kad tai esi pasakoje.

Vieta vasaros šventei, malūnas