fbpx

SODYBOS NUOMA RENGINIUI

vieta vasaros šventei, renginių salė

Aerodream sodybos nuoma renginiui – tai vieta vasaros šventei, renginių salė kalėdų vakarėliui ir įvairaus pobūdžio kitoms įmonių šventėms ir renginiams. Aerodream yra Trakų rajone, 20 km nuo Trakų, 57 km nuo Vilniaus centro ir 102 km nuo Kauno.

 

Iš vienos pusės Aerodream yra apsupta tankaus miško, o iš kitos pusės nuo smalsių akių ją slepia nuostabus tujų parkas. Renginio metu, Aerodream sodybos nuoma renginiui, nuomojama tik Jums, tad be Jūsų ir mūsų personalo, sodyboje nebus jokių pašalinių asmenų.

 

Norite renginį organizuoti  Aerodream? Skambinkite  tel. +37061034444 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.

Kodėl Aerodream sodybos nuoma renginiui?

 1. Sodybos nuoma renginiui ir vieta vasaros šventei tik Jums – Jokių pašalinių asmenų;
 2. Tvenkinio terasa nuo 40 iki 300 dalyvių renginiui;
 3. Renginių salė nuo 40 iki 200 renginio dalyvių;
 4. Restorano salė nuo 10 iki 60 renginio dalyvių;
 5. 100 lovų nakvynei;
 6. Dalyvių maitinimas: gaminame skanų, sotų ir šviežią maistą (čia ir dabar, pačiame Aerodream sodybos nuoma renginiui restorane), tad vietos kitiems tekėjams ir foodtruck’ams – neturime;
 7. Baras: ne tik lengvieji ir stiprieji gėrimai, tačiau Aerodream sodybos nuoma renginiui barmenai, pagamins populiariausius ir skaniausius kokteilius;
 8. Aptarnaujantis personalas, viso renginio metu, be jokio papildomo mokesčio.
Facebook
Email
LinkedIn
WhatsApp
Renginiai Aerodream

Kodėl Aerodream sodybos nuoma renginiui?

 1. Indai, įrankiai, taurės, bokalai (jokio plastiko);
 2. Pirtis, kubilai, sūkurinė vonia;
 3. Tinklinio aikštelė (žolė), futbolo aikštelė (žolė)
 4. Didieji lauko žaidimai (jenga, domino, keturi iš eilės, neišbarstyk kamuoliukų, šaškės, laivų mūšis, kopėčios.
 5. Tvenkinys maudynėms (sodybos nuoma renginiui teritorijoje);
 6. Nėra garso ribojimų naktinėmis valandomis (kai laikomasi restorano triukšmo ribinių dydžių restorano aplinkoje. Su ribiniais dydžiais galima susipažinti paspaudus ČIA). Užsakovas yra atsakingas, už renginio dalyvių bei renginio užsakovo samdytų tiekėjų viešosios tvarkos laikymąsi bei spręsti problemas susijusias su tokiais pažeidimais, jei toks poreikis atsirastų (pvz. garso ribojimo pažeidimai su policijos atstovais ir pan.)
sodybos nuoma renginiui kainorastis, vieta vasaros šventei
Facebook
Email
LinkedIn
WhatsApp

Norite renginį organizuoti  Aerodream vieta vasaros šventei ir renginiui? Skambinkite  tel. +37061034444 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.

Jei renginys užtrunka po vidurnakčio, kiekviena papildoma valanda – 200 € + PVM

Norite renginį organizuoti  Aerodream renginių salė? Skambinkite  tel. +37061034444 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.

Sodybos nuoma renginiui gėrimų ir kokteilių baras

Į visų sodybos nuoma renginiui valgiaraščio paketų kainą įskaičiuoti visi bare esantys gėrimai nuo 17:00 val. Gėrimams limito nėra, tačiau jie yra pilstomi ir buteliais nedalinami. Pageidaujant gėrimus pradėti vartoti anksčiau taikomas papildomas mokestis (6 €/asmeniui lengvieji, 10 €/asmeniui - visi baro gėrimai). Barmenai turi teisę atsisakyti pilti gėrimą renginio dalyviui, jei mato, kad jis elgiasi neadekvačiai arba dar vienas gėrimas gali būti pavojingas jo/jos gyvybei.

sodybos nuoma renginiui vyno taure vieta vasaros sventei

Lengvieji alkoholiniai gėrimai

Alus (alkoholinis/nealkoholinis), Vynas (baltas/raudonas. sausas/p.sausas, alkoholinis/nealkoholinis), Prosseco, nealkoholinis putojantis

sodybos nuoma renginiui viskio taurė, renginių salė

Stiprieji alkoholiniai gėrimai

Viskis, brendis, tekila, degtinė, romas, džinas

renginių salė
Kokteilių baras

Aperol Spritz, Blue Hawaian, Tekila Sunrise, Cuba Libre, Dark & Stormy, Chuck Noris, Whiskey Sour, Whiskey Cola, Gin Tonic ir kt.

Norite renginį organizuoti ir pasirinkti renginių salę  Aerodream? Skambinkite  tel. +37061034444 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.

Sodybos nuoma renginiui - apgyvendinimas

Sodybos nuoma renginiui metu dalyviai apgyvendinami jaukiuose rąstiniuose nameliuose, viengulėse lovose. Viso sodyboje yra 100 lovų.

Nakvynės kaina su pusryčiais – 20 €/asm + PVM. 

Apgyvendinimas nuo 16:00 val.. Esant galimybei (jei vakarą prieš nebuvo renginio su nakvyne) apgyvendinimas iškart atvykus. 

Dviviečiai kambariai

6 kambariai, 12 dalyvių

Triviečiai kambariai

10 kambarių, 30 dalyvių

Keturviečiai kambariai

8 kambariai, 32 dalyviai

Pereinamos namelių svetainės

9 svetainės, 10 dalyvių

Dviaukščių lovų erdvė

1 kambarys, 16 dalyvių

Sodybos nuoma renginiui atsiliepimai

Ir be galo JUMS ačiū už puikią šventę. Per daugelį metų ir daugelį švenčių, Jūsų sodyba ir ypač kolektyvas padarė mums didelį įspūdį... Prašau perduoti linkėjimus visiems prisidėjusiems... nuo baltos patalynės iki skanaus maisto ir t.t... Esame labai laimingi ir manome, kad greitai vėl susitiksime 😉
Dėkingas ATD Kolektyvas
Ačiū Jums labai už malonų, aiškų, konkretų bendravimą, už visą rūpestį. Buvo smagu ir malonu pas Jus apsilankyti, pabūti, pabendrauti. Viskas buvo puiku, skanu, gražu. Personalas labai malonus. Džiaugiamės, kad Jus pasirinkome, smagiai praleidome laiką.
Scope - International Kolektyvas
Noriu tik padėkoti už gerą Vibe ir tokį bendradarbiavimą, kada vis noriu ir noriu grįžti. Tikrai Jūsų kolektyvas labai mielas ir gražus.


Marius Lauraitis

Pageidaujant išsinuomoti tik sodybą be maitinimo ir gėrimų – 20 000 €. Maksimalus renginio dalyvių skaičius – 200 dalyvių. 

Kai užsakomi maitinimas ir gėrimai, šis nuomos mokestis netaikomas.