fbpx
Aerodream Išskleisk sparnus, pajausk laisvės dvasią

Aerodream – verslo ir poilsio centras

Išskleisk sparnus, pajausk laisvės dvasią

Aerodream verslo ir poilsio centro pagrindinė misija yra iš naujo apibrėžti pabėgimo nuo kasdienybės esmę. Nesvarbu ar tai būtų paprastas poilsis rąstiniame namelyje, įsimintina šventė ar įmonės renginys. Derinant paprasto kaimo bei natūralios gamtos ramybę kartu su modernaus gyvenimo patogumais, Aerodream nori pakviesti į išlaisvinančią patirtį: nuo kasdienės rutinos, triukšmo, streso, nerimo, nuolatinio bėgimo, neperstojamo informacijos srauto.

Aerodream tai nedidelė planeta visatos platybėse, kur gali sustoti, įkvėpti oro, pajausti pušų skleidžiamą aromatą,  išgirsti paukščių čiulbesį ar vėjo ošimą medžiuose ir paprastų paprasčiausiai pasidžiaugti lietaus barbenimu į stogą ar netikėtai pražydusiais pirmaisiais žibučių žiedais… Ar pameni kada paskutinį kartą buvai sustojęs? Aerodream planetoje, būtinai sustok! Pakels akis į dangų.. Išskleisk plačiai sparnus, pajausk laisvės dvasią.. Išskrisk, atsipalaiduok, pamiršk viską kas kelią skausmą, nerimą ir tiesiog pasidžiauk minute.. Aerodream minute..

Aerodream siekia suteikti išskirtines paslaugas, tuo pačiu išlaikant modernaus gyvenimo ir natūralios gamtos sinergiją. Čia kuriami nauji svetingumo standartai, ne tik kviečiant poilsiui ar darbui, bet ir tvariam, kūrybingam, žmogaus sielą pakeliančiam nuotykiui. Čia tiek verslas, tiek poilsis bei laisvalaikis lengvai randa ryšius su harmonija bei gamta. O ten kur ryšiai ir harmonija, ten ir poilsis, ramybė, kūrybiškumas bei produktyvumas

Aerodream komanda

Aerodream vertybės

  • Harmonija su gamta: pati pagrindinė Aerodream vertybė yra išlaikyti natūralios gamtos harmoniją, siekiant suteikti ramią ir atpalaiduojančią patirtį. Čia, kiekvienas apsilankęs, gali sustoti ir įkvėpti oro, pajausti pušų aromatą, išgirsti vėjo ošimą ar pėdomis pajausti šlapią ryto rasą..
  • Suasmenintos ir prisiminimų vertos patirtys: Aerodream siekia kurti asmenines ir įsimintinas patirtis, nesvarbu ar tai įmonės renginys, asmeninė šventė ar slaptas pabėgimas dviese
  • Sveikatingumas ir gerovė: Daug dėmesio skiriama fizinei ir psichologinei svečių gerovei. Atsipalaiduoti ir nerimą pamiršti kviečiančios pirtys, karšto vandens kubilai, sūkurinės vonios burbuliukų masažai. Imuninę sistemą tvirtinti įrengtas šalto ir gėlo vandens tvenkinys, žiemos metu eketės. Natūraliai užaugusios ir tarsi miške pasijusti leidžiančios pušys ir beržai, kviečia sustoti, įsiklauyti ir panirti į harmoniją ir meditaciją. 
  • Draugiškas svetingumas: geriausi pasiūlymai, nuoširdūs patarimai, atsakingumas, pagalba siekiant rasti geriausią sprendimą. Gal ne visada viskas pavyksta taip kaip norim, bet visuomet nuoširdžiai ir atvirai. 
  • Universalumas: Aerodream teikia įvairiapusiškas paslaugas: konferencijų ir renginių salės nuoma, apgyvendinimas, restorano ir baro paslaugos, pirties, kubilo, sūkurinės vonios, įvairios lauko pramogos nuo loginių žaidimų iki tinklinio aikštelių.  Plati paslaugų įvairovė, leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus, įvairaus pobūdžio renginiams, šventėms ir poilsiui. 
  • Tvarūs ir atsakingi sprendimai: Aerodream kaip vietai siekiančiai harmonijos su gamta, labai atsakingai žiūri į natūralios gamtos išsaugojimą, eko-praktikas, tvarumą ir sveikatingumą. To laikytis skatina ir visus savo svečius.
  • Privatumas: vienas iš svarbiausių kriterijų mums yra privatumas. Aerodream yra uždara teritorija, čia net kiekvienas namelis turi savo atskirą erdvę. Užsisakius renginį restorane ar renginių salėje būtinai būsite vieni, o jei Jūsų skaičius viršija 40, tai dažniausiai ir visa teritorija priklausys tik Jums vieniems. Jokių pašalinių asmenų. 
  • Kokybė: teikdami visas paslaugas, siekiame tik aukščiausios kokybės ir aukščiausių standartų.