fbpx

SODYBOS NUOMA ŠVENTEI

Išskleisk sparnus, pajausk laisvės dvasią, kokteilių baras

Sodybos nuoma šventei

Aerodream sodybos nuoma šventei – tai vieta įvairaus pobūdžio renginiams: restorano nuoma krikštynoms ir komunijos šventei, restorano nuoma jubiliejaus arba gimtadienio šventei, pirties nuoma gimtadienio šventei, pobūvių salės nuoma, kokteilių baras vestuvėms ir kitoms įsimintinoms šeimos ir draugų šventėms.

 

 

Aerodream tai ne tik vieta šventei, ne tik pobuvių salės nuoma, tačiau restorane taip pat yra ir kokteilių baras bei 24 kambariai svečių nakvynei (iki 100 žmonių), pirts, kubils, didelė tvenkinio terasa, kai vasarą norisi švęsti gamtoje.

SODYBOS NUOMA ŠVENTEI - PASIŪLYMAI

pobūvių salės nuoma šventei, kokteilių baras

VESTUVĖMS JUBILIEJAMS

Čia pobūvių salės nuoma šventei pateikiami pasiūlymai vestuvių šventėms, kuriuose rasite net keletą skirtingų švenčių variantų nuo lietuviškų tradicinių vestuvių, iki šiuolaikiškų, nieko neįpareigojančių piknikų. Pasiūlymai galioja visais sezonais

Pobūvių salės nuoma, vieta šventei, kokteilių baras

GIMTADIENIAMS ŠVENTĖMS

Tai įvairaus pobūdžio vieta šventei pasiūlymai suaugusiųjų gimtadieniams. Čia rasite pasiūlymus nuo paprasčiausios pirtelės su sale ar konferencijų salės nuomos, bei šventinės vakarienės, kai yra nedidelis svečių skaičius. Galioja tik žiemos sezono metu ir darbo dienomis

sodybos nuoma šventėms sodybos vestuvėms, sodybos nuoma gimtadieniui, pobūvių salės nuoma, kokteilių baras
KRIKŠTYNOMS VAIKŲ ŠVENTĖMS

Čia rasite sodybos nuoma šventei trumpų iki keletos valandų trunkančių švenčių pasiūlymus vaikų šventėms, krikštynoms, pirmajai komunijai. Šie pasiūlymai vasaros sezono metu galioja tik darbo dienomis ir sekmadieniais, žiemos ir šeštadieniais

Vestuvės Aerodream, pobūvių salės nuoma, kokteilių baras
ĮMONIŲ RENGINIAMS

Šie pasiūlymai skirti įvairioms įmonių šventėms, kai nereikia tiek daug oficialumo ir labiau norisi paprastumo, lauko tipo renginio, piknick'o, smagaus pasibuvimo drauge. Valgiaraščiai yra labiau furšetinio tipo.

Sodybos nuoma šventei ir maitinimas

Aerodream ne tik pasirūpina vieta šventei, tačiau  restorano personalas tuo pačiu pasirūpina ir šventės dalyvių pasitikimu, aptarnavimu, o svarbiausia – šventine vakariene, desertais ir gėrimais, o kokteilių baras be jokio papildomo mokesčio.

 

 

Aerodream restorane galima pasirinkti iš keleto skirtingų valgiaraščio variantų. Svečiams galima pasiūlyti ne tik sotų, lietuvišką, tradicinį valgiaraštį, bet ir lengvą, modernų, vieno kąsnio užkandėlių meniu arba šiuolaikišką įvairiausių vytintų ir rūkytų mėsyčių, sūrių, riešutų, vaisių ir užtepėlių stalą, kur užkandį pasigamins pats šventės dalyvis.

sodybos nuoma šventei sodybos vestuvėms, kokteilių baras, pobūvių salės nuoma, vieta šventei, restorano nuoma

Sodybos nuoma šventei ir salės

Aerodream sodybos nuoma šventei galima rinktis net iš keleto restoranų salių. Turime dvi. Viena didžioji, kuri talpina nuo 50 iki 200 renginio dalyvių ir kita mažesnė, talpinanti iki 40 dalyvių.

 

Ieškote paprastesnio varianto? Žiemos sezono metu ir darbo dienomis papildomai nedidelėms šventėms galima išsinuomoti konferencijų salės pastatą su nakvynės vietomis virš jos arba pirties salę su kubilu ir pirtele. 

Sodybos nuoma šventei ir apgyvendinimas

Aerodream vieta šventei renginio svečius apgyvendina rąstiniuose nameliuose su svetainėmis. Didžiojoje dalyje namelių yra trys miegamieji kambariai. Jie yra nedideli, todėl svečiai apgyvendinami dviviečiuose – keturviečiuose kambariuose (poromis ar šeimomis).

 

Šventės svečiai apgyvendinami jaukiuose rąstiniuose nameliuose. Viso sodyboje yra 9 nameliai. Priklausomai nuo namelio tipo, kiekviename namelyje yra nuo 1 iki 4 miegamųjų kambarių, svetainė, 1 dušas ir 2 wc kambariai

namelis dviems su židiniu, namelio nuoma šeimai, namelio nuoma dviems, konferencijų salė momymams, sodybos nuoma šventėms, namelis su židiniu, namelis šeimos poilsiui, nameliai miške

Kodėl rinktis Aerodream sodybos nuomą šventėms?

3 skirtingo dydžio salės

Aerodream pobūvių salės nuoma šventei turi 2 skirtingo dydžio restorano sales ir mažesnę pirties salę

Apgyvendinimas nameliuose

Šventės svečiai apgyvendinami jaukiuose rąstiniuose nameliuose su svetaine, po 2-4 asmenis kambaryje

Šventinė vakarienė

Aerodream restoranas šventės dalyviams paruoš skanius, ne tik tradicinius, tačiau ir modernius šventės patiekalus

Aptarnavimas

Viso renginio metu, nuo pasitikimo iki pat šventės pabaigos svečiais rūpinsis sodybos nuoma šventei administratorius, padavėjai ir barmenas

sodybos nuoma vaikų stovyklai, sodybos nuoma gimtadieniui, namelis su kubilu
konferencijų salė mokymams, sodybos nuoma vaikų stovyklai, vieta krikštynoms, nameliai miške
vieta krikštynoms, sodyba kaime
, NAMELIO NUOMA ŠVENTEI, kokteilių baras

Sodybos nuoma šventei - pramogos

Šventės metu, svečiams norite pasiūlyti daugiau pramogų?

 

Aerodream sodybos nuoma šventei gali Jums pasiūlyti: vaikų žaidimų aikštelę, krepšinio, tinklinio, futbolo aikšteles, kamuolius, didžiuosius lauko žaidimus: jenga, domino, keturi iš eilės, laivų mūšį, šaškes, stalo futbolą, lauko teniso stalą.

 

Mėgstantys pasilepinti , galės pasikaitinti pirtelėje, karšto vandens kubile ar pasidžiaugti burbuliukų masažu sūkurinėje vonioje.

Idomu ką idomaus galite nuveikti su svečiais netoliese?

 

Lankytos vietos Aerodream
sodybos nuoma šventei, sodybos nuoma vaikų stovyklai

Sodybos nuoma šventei - atsiliepimai