fbpx
Namelio nuoma su židiniu

Aerodream namelis dviems tai romantiška ir išskirtinė kelionė į meilės ir aistros kosmosą. Mūsų nameliai yra skirti pabėgti nuo kasdienio gyvenimo šurmulio ir suteikti išskirtinį privatumą. Čia galite mėgautis ne tik gamtos grožiu ir ramybe, bet ir vienas kito artumu. Tarp lapų šlamėjimo ir paukščių čiulbėjimo, galėsite atrasti naujas meilės ir aistros dimensijas, kurios praplės Jūsų santykių ribas ir suteiks naujų pojūčių gyvenimui.

 

Pakviesk savo antrąją pusę plačiai išskleisti sparnus ir pakilti aukštai, aukštai virš debesų į meilės ir aistros planetą Aerodream.

 

Aerodream siūlo ne tik atsipalaidavimą, bet ir naujus potyrius, kurie praturtina jūsų santykius. Tai gali būti naktinis pasivaikščiojimas po mišką, paslaptinga vakarienė prie ežero ar netgi romantiškas vakaras, stebint žvaigždžių lietų. Kiekvienas momentas čia yra sukurtas tam, kad paskatintų jūsų aistrą ir meilę, leidžiant patirti visiškai naujus jausmus.

 

Norite ilsėtis Aerodream? Skambinkite  tel. +37061400040 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.

Namelio nuoma poilsiui šeimai, namelių nuoma

Vieno miegamojo namelis dviems

DARBO DIENOMIS
Viena nakvynė - 60 €
Dvi nakvynės - 90 €
Trys nakvynės 120 €
SAVAITGALIO IR ŠVENČIŲ DIENOMIS
Viena nakvynė - 90 €
Dvi nakvynės - 150 €
Trys nakvynės - 180 €

Namelio nuoma dviems, sodybos nuoma šeimai, namelis dviems

Studijos tipo namelis dviems

DARBO DIENOMIS
Viena nakvynė - 80 €
Dvi nakvynės - 140 €
Trys nakvynės 200 €
SAVAITGALIO IR ŠVENČIŲ DIENOMIS
Viena nakvynė - 115 €
Dvi nakvynės - 195 €
Trys nakvynės - 255 €

Poilsis su nakvyne, NAMELIS DVIEMS
Namelis dviems su sūkurine vonia

DARBO DIENOMIS
Viena nakvynė - 100 €
Dvi nakvynės - 180 €
Trys nakvynės 240 €
SAVAITGALIO IR ŠVENČIŲ DIENOMIS
Viena nakvynė - 140 €
Dvi nakvynės - 240 €
Trys nakvynės - 320 €

Norite ilsėtis Aerodream? Skambinkite  tel. +37061400040 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.
Facebook
Email
LinkedIn
WhatsApp

Namelis dviems

Kiekvienas namelis dviems Aerodream yra tarsi atskira meilės kapsulė, jaukus lizdelis, kuriame modernus komfortas susijungia su kaimo gamtos pasaka. Kiekviena namelio detalė yra sukurta Jūsų dviejų intymumo ir komforto puoselėjimui,  nuo baltų ir švelnių lovos užtiesalų iki jaukiai šildančio židinio, sukuriančio ypatingą atmosferą Jūsų vakaro pokalbiams ir romantiškų jausmų puoselėjimo.

 

Namelio interjeras yra suformuotas taip, kad kiekvienas momentas čia taptų ypatingas. Svetainė su minkštais baldais, smart TV, supynės, kviečia atsipalaiduoti ir mėgautis vienas kito draugija arba pro didelius ir atvirus langus romantiškai skaičiuoti krentančias žvaigždes ir kometas. O kokie stebuklingi vasaros saulėlydžiai!

 

Namelis dviems skirtas ne tik komfortui, bet ir romantiškoms patirtims. Čia kiekviena detalė, kiekvienas kampelis kviečia atsipalaiduoti, pasinerti į meilės ir aistros galaktiką, kur kasdienybės rūpesčiai lieka toli praeityje. Aerodream – tai vieta, kuri leidžia puoselėti Judviejų meilę ir romantiškus jausmus.

Norite ilsėtis Aerodream? Skambinkite  tel. +37061400040 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.

Namelis dviems ir papildomos paslaugos

Karšto vandens kubilas

Karšto vandens kubilo paslauga suteikia išskirtinę galimybę poroms patirti magiškas akimirkas dviese, besileidžiant saulei ir stebint kaip dangų užlieja nepakartojama žvaigždžių panorama. Panirus į šiltą ir raminantį vandenį, Jūsų laukia nepakartojamas intymumo ir artumo jausmas, kurį dar labiau sustiprina naktinis žvaigždžių spindesys.

Karšto vandens kubilas su SPA sistema

Karšto vandens kubilas su integruota spa sistema ir Aerodream namelis dviems yra tarsi vartai į žvaigždėtą kosmosą. Čia, besidžiaugiant švelniu burbuliukų masažu, poros gali pasinerti į žvaigždėtą pasaką, stebėdamos įspūdingus žvaigždynus, tokius kaip Šienpjovys, Grįžulo ratai, ar net Andromedos galaktika. Šis unikalus potyris sukuria ne tik atsipalaidavimo ir romantiško artumos jausmą, bet ir leidžia kartu tyrinėti naktinio dangaus stebuklus

Sūkurinė vonia tvenkinio pavėsinėje

Sūkurinė vonia, įrengta pavėsinėje šalia Aerodream tvenkinio, yra tobulas pasirinkimas tiems, kurie ieško privatumo ir intymumo, bet kartu nori mėgautis gamtos grožiu. Ši uždara ir jauki erdvė suteikia galimybę atsipalaiduoti ir pasimėgauti romantiškomis minutėmis, stebint beprotiško grožio tvenkinio ir miško vaizdus. Džiaukitės gamtos vaizdais, tuo pačiu išlikite nepaliesti išorinio pasaulio

Pirtelė

Gamtos sinergija
Aerodream itin daug dėmesio skiria natūraliam gamtos grožiui ir poilsiui natūralioje aplinkoje. Šis požiūris išskiria Aerodream namelio nuoma poilsiui iš visų kitų tipiškų miesto ir komercinių poilsio vietų. Čia atradus ryšį su gamta ne tik atsipalaiduojama ir pailsima, tačiau tuo pačiu skatinamas ir kūrybiškumas bei produktyvumas

Norite ilsėtis Aerodream? Skambinkite  tel. +37061400040 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.
Aerodream kubilas
namelis dviems su židiniu, namelio nuoma šeimai, namelio nuoma dviems, konferencijų salė momymams, sodybos nuoma šventėms, namelis su židiniu, namelis šeimos poilsiui, nameliai miške
Aerodream namelis
Sūkurinė vonia Aerodream

Dovanų kuponai

Esate Aerodream planetos fanas arba girdėjote nuostabius atsiliepimus apie mūsų kosmosą ir norite padovanoti nuostabų poilsį savo artimiesiems ar draugams? Pasirinkite Jums labiausiai patinkantį Aerodream dovanų čekio pasiūlymą ir dovanokite brangiems  asmenims šeimos ar namelis dviems poilsį

NAMELIS DVIEMS IR SVEČIŲ ATSILIEPIMAI

Ačiū už nuostabų aptarnavimą ir rūpestį viso apsilankymo metu. Viskas patiko, jaukūs ir tvarkingi nameliai,žaluma, rami aplinka leidžianti atsipalaiduoti ir pabūti su mylimu žmogumi, likome patenkinti!
Atsiliepimai apie Aerodream
Edgaras Popšel
Nuostabi vieta, ypač norintiems ištrūkti iš miesto triukšmo. Didelė teritorija, švaru, gražu. Yra lauko žaidimai, pirtis, jakuzzi, mini vandens telkinys. Nameliuose jaukumo priduoda židinys, sūpynės. Darbuotojai paslaugūs. Ačiū už priėmimą. ❤
Atsiliepimai apie Aerodream
Gintarė Kvieskaitė
Beproto patinka ❤️❤️❤️❤️❤️tobula sodyba poilsiui🤩🤩🤩 taip norejosi pagirti jusu kolektyva uz 100% atsidavima darbui tiek maistas tiek namelis superinis❤️❤️❤️❤️rekomendacijos didziausios
Atsiliepimai apie Aerodream
Renalda Raudoniene
Namelis dviems - kvietimas išskirtiniam poilsiui

Nedelskite – Jūsų romantiškas pabėgimas į „Aerodream“ planetą visai šalia. Rezervuokite namelį dviems ir leiskitės į stebuklingą kelionę, kupiną meilės, aistros ir įspūdingos gamtos ir visatos grožio. Čia kiekviena akimirka taps nepakartojama ir įsimintina patirtimi. Išskleisk sparnus, pajausk laisvės dvasią.

Norite ilsėtis Aerodream? Skambinkite  tel. +37061400040 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.
Namelio nuoma dviems ir sūkurinė vonia