fbpx

NAMELIS ŠEIMOS POILSIUI

Namelio nuoma šeimai

Namelis šeimos poilsiui, tai išskirtiniai šeimos nuotykiai Aerodream planetoje

 

Atvykite į stebuklingą Aerodream planetą, kurioje itin daug dėmesio yra skiriama šeimos saugumui ir privatumui išsaugoti. Aerodream namelio nuoma šeimai yra įsikūrusi ramioje ir tylioje Trakų rajono kaimo vietovėje. Tai saugi vieta, kurioje šeimos gali tyrinėti, atsipalaiduoti ir kurti ypatingas šeimos istorijas.

 

Aerodream poilsis šeimai yra sukurtas galvojant apie šeimos poilsį, nuo erdvių šeimyninių namelių su svetaine, atskirais miegamaisiais suaugusiems ir vaikams, iki saugių žaidimų aikštelių. Kiekviena Aerodream detalė yra pritaikyta taip, kad užtikrintų Jūsų šeimos patogią, malonią ir saugią viešnagę.

 

Aerodream planetos nuotykiai laukia kiekviename kampelyje. Tyrinėkite šalimais esančius pažintinius takus ir legendomis apipintus gamtos stebuklus, žaiskite šeimoms skirtais didžiaisiais lauko žaidimais, naudokitės vaikų žaidimų aikštelėmis, o vakare skaičiuokite žvaigždes karšto vandens kubile, plaukiokite didelėje sūkurinėje vonioje tvenkinio terasoje arba tiesiog leiskite kartu vakarus žaisdami stalo žaidimus.

 

Norite ilsėtis Aerodream? Skambinkite  tel. +37061400040 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.

Namelis šeimos poilsiui - kainoraštis

Aerodream namelis šeimos poilsiui yra išskirtinis nuotykis gamtoje. Šeimos poilsiui nuomojami net trys skirtingų tipų nameliai. Namelis su sūkurine vonia, labiau tinka tėveliams ir maž-iems vaikams, kai vaikai miega tame pačiame kambaryje kaip ir tėveliai. O sūkurinė vonia yra pačiame namelyje ir sumigus vaikams, tėveliai galės pasimėgauti burbuliukų masažu nepaliekant namelio. Dviejų miegamųjų nameli, skirtas tėveliams su mažais, tačiau jau vyresniais vaikais. Kai norisi privatumo patiems, tačiau vaikai yra visai šalia už netoliese esančių durų. Studijos tipo namelis turi 2 miegamuosius kambarius, kurių vienas yra pirmame, o antrasis antrame aukšte. Pasiūlymai "namelis šeimos poilsiui" skirtas šeimoms, kur yra 2 suaugę ir 1 arba 2 vaikai iki 14 metų.

Namelio nuoma poilsiui šeimai, namelių nuoma

Dviejų miegamųjų namelis šeimos poilsiui

DARBO DIENOMIS
Viena nakvynė - 80 €
Dvi nakvynės - 140 €
Trys nakvynės 200 €
SAVAITGALIO IR ŠVENČIŲ DIENOMIS
Viena nakvynė - 115 €
Dvi nakvynės - 195 €
Trys nakvynės - 255 €

Namelio nuoma dviems, sodybos nuoma šeimai, namelis dviems

Namelis šeimos poilsiui - studija su dviem miegamaisiais

DARBO DIENOMIS
Viena nakvynė - 100 €
Dvi nakvynės - 180 €
Trys nakvynės 240 €
SAVAITGALIO IR ŠVENČIŲ DIENOMIS
Viena nakvynė - 140 €
Dvi nakvynės - 240 €
Trys nakvynės - 320 €

Poilsis su nakvyne, NAMELIS DVIEMS
Namelis šeimos poilsiui su sūkurine vonia

DARBO DIENOMIS
Viena nakvynė - 115 €
Dvi nakvynės - 215 €
Trys nakvynės 285 €
SAVAITGALIO IR ŠVENČIŲ DIENOMIS
Viena nakvynė - 160 €
Dvi nakvynės - 280 €
Trys nakvynės - 380 €

Norite ilsėtis Aerodream? Skambinkite  tel. +37061400040 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.
Facebook
Email
LinkedIn
WhatsApp

Namelis šeimos poilsiui

Namelis šeimos poilsiui yra specialiai suprojektuotas, kad suteiktų Jums ir Jūsų šeimai maksimalų komfortą ir privatumą, leisdami patirti saugias ir ramias atostogas. Čia kur susitinka nepakartojamas gamtos ir visatos grožis bei patogumas, kiekviena šeima gali kurti nepaprastus prisiminimus. Išskleiskite sparnus ir leiskitės į nepakartojamą Aerodream kosminę kelionę.

Kiekvieno namelio viduje yra erdvi svetainė su židiniu, kur su džiaugsmu susirinks visi šeimos nariai. Čia šalia jaukaus ir šilto židinio galite praleisti šaltus žiemos vakarus, besimėgaudami židinio teikiama šiluma ir grožėdamiesi liepsnų spragsėjimu. Židinys ne tik suteikia nameliui jaukumo, bet ir sukuria ypatingą vakaro atmosferą.

Dar daugiau erdvės namelio svetainei suteikia dideli langai. Šie langai atveria vaizdus į gamtą, leisdami Jums ir Jūsų šeimai grožėtis nuostabiu tujų parku, paukšteliais, žvaigždėmis ir visomis kosmoso platybėmis, tiesiai iš Jūsų poilsio kampelio.

Ne tik vaikams, bet ir suaugusiems patiks namelio viduje įrengtos supynės. Jos netik suteiks smagumo, bet leis stebėti pro didelius langus lėtai slenkantį gamtos gyvenimą. Besisupdami su vaikais galėsite skaičiuoti žvaigždes, atrasti žvaigždynus ir leistis į išskirtinius kosmoso ir visatos nuotykius.

Nuotykiai Aerodream planetoje

Namelis šeimos poilsiui ir vaikų nuotykiai Aerodream sodyboje prasideda nuo paprasčiausio susipažinimo su gamta. Būtinai nepamirškite su vaikais pasivaikščioti pažintiniais miško takeliais. Tik 10 km atstumu nuo Aerodream yra įspūdingas žaliasis takas. Tarp šnabždančių medžių ir čiulbančių paukščių leiskitės į nuostabų šeimos nuotykį. Tai puiki vieta vaikams arčiau susipažinti su gamta, atrasti jos stebuklus, mokytis apie augaliją ir gyvūniją. O visą kelionę dar apvainikuos ir gaivinančios maudynės ežere ar jaukus šeimos piknikas įsitaisius ant nulinkusios medžio šakos

Namelis šeimos poilsiui ir lankytinos vietos su šeima

Vilkokšnio ežeras

Vilkokšnio ežeras yra kitoje kelio pusėje nuo Aerodream sodybos. Pasak legendos, tai piktasis karalius, kuris norėjo gražiąją Verknės upelę su mylimuoju Nemunu išskirti. Pasitelkęs kitus ežerus brolius Sienį, Negasčių ir seserį Navą laikė Verknę nelaisvėje. Vis tik vieną vakarą pavyko Verknelei, kilus didelei audrai, pabėgti. Ir Verknė vis spartindama tėkmę, tebeskuba pas mylimąjį

Velnio duobė

Lankantis Aukštadvario miestelyje tiesiog neįmanoma nesustoti ir mažiesiems smalsuoliams neparodyti įspūdingosios Velnio duobės. Legenda pasakoja, kad čia senovėje stovėjo bažnyčia, tačiau jos klebonas nebuvo labai doras. Suviliojo jauną merginą ir jo bažnyčia prasmego. Dar ir šiandien galima kartais išgirsti varpų gaudesį, sklindantį iš po žemių. Nusileidę į Velnio duobę įsiklausykite, gal jums pavyks juos irgi išgirsti

Nikronių akmuo

Keliaujant Verknės upės aukštupiu, vaikams visuomet įdomu sustoti ir šalia nikronių akmens. Pasakojama, kad čia seniai, seniai lenkų ponas užkasė stebuklingą lobį. O nuo akmens nusileidus kalnu žemyn, rasite nepaprasto grožio paplūdimį maudynėms Verniejaus ežere. Paplūdimyje rasite ir staliukus, ir suoliukus ir net moderniai įrengtas laužavietes, mėsytei ar daržovėms išsikepti

Žuklijų piliakalnis

Apsistojus Aerodream, būtinai rekomenduojame leistis į žygį dviračiais ar automobiliu ir aplankyti kitoje ežero pusėje esantį žuklijų piliakalnį. Legenda pasakoja, kad jį kepurėmis supylę į karą einantys kareiviai. Nuo šios kalvos atsiveria nuostabi Vilkokšnio ežero panorama. O kas yra smagiau, nei piknikas su nuostabiu vaizdu. O namelis šeimos poilsiui bus puikus prieglobstis po nuostabios dienos nuotykių

SVEČIŲ ATSILIEPIMAI

Graži aplinka, jaukus namukas bei malonus aptarnavimas 😉
Atsiliepimai apie Aerodream
Eglė
Viskas super 💓 labai patiko
Atsiliepimai apie Aerodream
Dovilė Kazlauskienė
Puiki vieta, daug veiklos, nuostabus aptarnavimas!
Atsiliepimai apie Aerodream
Renalda Raudoniene

Namelis šeimos poilsiui

Aerodream yra daugiau nei paprastas pabėgimas nuo kasdienės rutinos. Tai vieta, kur šeimos gali susijungti, mokytis ir žaisti gamtoje, tyrinėdamos visatos stebuklus. Užsisakykite šeimos nuotykį jau šiandien ir pasiruoškite būti užburti nepaprasto gamtos grožio ir kaimo ramybės. Pradėkite savo šeimos nuotykį ir kurkite prisiminimus dabar! Aerodream namelis šeimos poilsiui

Norite ilsėtis Aerodream? Skambinkite  tel. +37061400040 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.
namelis šeimos poilsiui, namelis šeimai, namelio nuoma šeimai