fbpx

NAMELIŲ NUOMA

namelių nuoma prie ežero

Išskleiskite plačiai sparnus ir kilkite į Aerodream namelių nuoma planetą, išskirtiniam poilsiui ir pasibuvimui kartu su draugais.

 

Pasinerkite į unikalią Aerodream visatos patirtį, kur susitikę su draugais galėsite atsipūsti nuo visų rūpesčių ir pajausti laisvės dvasią. Aerodream namelių nuoma įrengta nuostabios gamtos glėbyje ir yra tobula vieta ne tik atitrūkti nuo kasdienės rutinos, bet ir sukurti nepakartojamus prisiminimus su artimaisiais draugais.

 

Atverkite duris į Aerodream namelių nuoma svetainę, kur švelnus židinio liepsnos spragsėjimas sukuria itin jaukią aplinką draugų susibūrimui, nuostabiems pasakojimams ir bendrystei. Pro didelius Aerodream namelių nuoma langus atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į gamtą, leidžiantis pamiršti visas negandas ir nuolatinį miesto gyvenimo bėgimą. Aerodream planetoje sustoja laikas.

 

Norite ilsėtis Aerodream? Skambinkite  tel. +37061400040 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.

Namelių nuoma nedidelėms draugų kompanijoms

Aerodream namelių nuoma yra tarsi privati kosminė kapsulė draugų kompanijoms, ieškančioms ne tik poilsio ir komforto, bet ir ypatingų patirčių gamtos glėbyje. Čia, tarp tvirtos žemės ir dangaus begalybės, kiekvienas svečias gali iškeliauti į nepaprastą kosminę kelionę, sugauti laisvės dvasią ir atrasti naujas buvimo su draugais galaktikas.

Tik atvėrus duris į Aerodream namelių nuoma namelio svetainę, jus pasitiks kosminę šilumą spinduliuojantis židinys. Židinys sušildys ir suvienys draugus bendrai kelionei po nepaprasto grožio Aerodream galaktiką. Namelio svetainėje taip pat rasite mini šaldytuvą, pasidėti ir šviežiai laikyti užkandžius, o namelio terasa taps puiki vieta BBQ vakarėliui ir nuostabus žvaigždynų stebėjimo postas. O norintiems tikro poilsio, Aerodream restorane, personalas gali pagaminti patiekalus ir atnešti juos ne tik restorano teritorijoje, bet ir į patį namelį.

Kiekvienas namelis, atsižvelgiant į svečių skaičių, turi du, tris arba keturis miegamuosius kambarius. Atvykus kompanijomis poromis arba šeimomis, kiekvienas turės savo asmeninę erdvę. Aerodream namelių nuoma leidžia ne tik susiburti į kompanijas poilsiui, bet tuo pačiu leidžia ir išsaugoti privatumą.

Norite ilsėtis Aerodream? Skambinkite  tel. +37061400040 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.

Namelių nuoma ir papildomos paslaugos

Karšto vandens kubilas

Namelių nuoma neapsiriboja vien tik apgyvendinimu. Aerodream sodyboje taip pat galima išsinuomoti ir karšto vandens kubilą. Karšto vandens nauda yra pripažįstama tiek fizinės, tiek psichologinės sveikatos atžvilgiu. Karšto vandens kubilas naudingas raumenų atsipalaidavimui ir skausmo mažinimui, geresnei kraujotakai ir odos grožiui. Jis taip pat padeda sumažinti stresą, atpalaiduoja ir leidžia puikiai išsimiegoti

Karšto vandens kubilas su SPA sistema

O jei prie karšto vandens teikiamos naudos dar galite pridėti ir burbuliukų masažą, sulauksite dar stipresnių potyrių ir teikiamos naudos. Burbuliukų masažas yra puiki priemonė tiek fizinės, tiek emocinės būklės gerinimui. Šis masažo tipas teikia keletą privalumų: raumenų atsipalaidavimas, streso ir įtampos mažinimas, geresnė kraujo apytaka ir detoksikacija, nuostabi miego kokybė

Sūkurinė vonia tvenkinio pavėsinėje

Norite ne visai atviros erdvės, jei bijote blogo oro ar lietaus? Sūkurinė vonia tvenkinio pavėsinėje apsaugos nuo šalto vėjo gūsių ir merkiančio lietaus, bet tuo pačiu aukšti ir atviri langai leis pasijusti lyg būtumėte gamtos apsuptyje. Pro langus atsiveriantis vaizdas į nuostabiai mėlyną tvenkinio vandenį, nedideles pušeles, užburia savo pasakišku grožiu

Pirtelė

Pirties lankymas yra senovės tradicija, kuri iki šiol išlieka populiarus sveikatingumo ir atsipalaidavimo būdas. Pirties nauda apima tiek fizinę, tiek psichologinę sveikatą. Namelių nuoma ir pasikaitinimas pirtelėje suteiks Jums ir Jūsų draugams nepaprastas atsipalaidavimo akimirkas.

SVEČIŲ ATSILIEPIMAI IR NAMELIŲ NUOMĄ

Esame maloniai nustebinti greito, mandagaus ir kultūringo aptarnavimo. Pas jus jautėmės kaip namuose. Nameliai ir aplinka paliko puikų įspūdį. Su didelių norų pas jus ateityje dar karta apsilankysime.
Atsiliepimai apie Aerodream
Ingrida Šidlauskienė
Puiki vieta, aptarnavimas ir priežiūra 🙂 sugrįšime!
Atsiliepimai apie Aerodream
Laura Vidrinskienė
Nuostabi vieta,nuostabus aptarnavimas,butinai dar sugrysim 🙂 jei ieskot ramybes ir romantikos,butinai apsilankykit 😉
Atsiliepimai apie Aerodream
Andrius Kalinauskas

Namelių nuoma ir ypatingi pasiūlymai

Norite gauti išskirtinius Aerodream namelių nuoma pasiūlymus? Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite ypatingus mėnesio poilsio pasiūlymus, o mes visiems pirmą kartą užsisakiusiems naujienlaiškį, padovanosime 10 € vertės dovanų kuponą poilsio paslaugoms

Norite ilsėtis Aerodream? Skambinkite  tel. +37061400040 arba rašykite el.p. info@aerodream.lt ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.
Namelių nuoma